Laureaci nagrody Film Independent Spirit Awards 2021 – Termin

Laureaci nagrody Film Independent Spirit Awards 2021 – Termin

23 kwietnia, 2021 Wyłącz przez admin


Searchlight’s Nomadland ( Nomadland ) wygrał marquee kategorii Most effective Function w czwartek, aby zakończyć 36-sze roczne Movie Impartial Spirit Awards, ostatni wielki pokaz nagród przed niedzielnymi Oscarami. Film Chloé Zhao, lider wszystkich nagród filmowych sezonu, zdobył wiodącą cztery trofea dziś w wirtualnej ceremonii, w tym reżysera i edycji dla Zhao i kinematografii dla Joshua James Richards.

„W naszym filmie Bob Wells mówi do Fern, że jesteś we właściwym miejscu, aby połączyć się z plemienia, społeczności i niezależnego filmu jesteś naszą społecznością,” producent Mollye Asher powiedział podczas Nomadland ( Nomadland ) akceptacyjnej mowy zespołu. Dodano kolegów producent Dan Janvey: „Nie moglibyśmy tego zrobić bez wszystkich serc i rąk naszych kolegów współpracowników, naszych kolegów filmowców, którzy byli Nomadland Corporation, więc dla was wszystkich akceptujemy to w twoim imieniu.”

Jak oglądać tonight’s Film Impartial Spirit Awards On the internet & On Television set

Riz Ahmed Carey Mulligan

Riz Ahmed i Carey Mulligan
Amazon Studios Funkcje ostrości

Marquee indie koncentruje się na nagrody display gospodarzem bardzo zajęty Melissa Villaseñor z SNL (jej śródmiąższowe skecze zawarte wrażenia wszystkich z Owen Wilson do Billie Eilish) również rozdał trzy nagrody do Amazon Studios Dźwięk metalu, w tym do Riz Ahmed dla najlepszego aktora pierwszoplanowego, Paul Raci za aktora drugoplanowego i najlepszy pierwszy film dla reżysera Dariusza Mardera i jego producentów.

Raci, który podpisał w całej swojej wypowiedzi akceptacji, może dać najlepsze rady do indie-koncentruje się publiczność podczas ceremonii, która była emitowana na żywo na IFC i AMC +. „Nie zamykaj swojej codziennej pracy, nigdy tego nie zrobiłem”, powiedział z uśmiechem aktor czeladnik. „Ja też to mam.”

Carey Mulligan zdobyła nagrodę główną aktorki za focus capabilities Obiecująca młoda kobieta, obrzeżem pokroju Frances McDormand i Viola Davis w kategorii. Obiecująca Młoda Kobieta odebrała również nagrodę za scenariusz dla scenarzysty i reżysera Emerald Fennell. Fennell i Zhao zmierzą się w wyścigu reżyserów na niedzielnych Oscarach.

Searchlight, Amazon Studios i Netflix związane najwięcej zwycięstw przez dystrybutora w nocy z czterech sztuk.

Minari ( Minari )‚s Yuh-jung Youn został nazwany Aktorka drugoplanowa, aby ugruntować swój status lidera na niedzielę. Netflix’s Obóz Crip zdobył nagrodę dokumentalny, z Nicole Newnham dziękując jej producentów wykonawczych Barack i Michelle Obama.

„Myślę, że film, że Nicole i ja i Sarah się dowodzi, że autentyczne historie są rzeczy, które ludzie naprawdę, naprawdę chcą zobaczyć, ale to naprawdę zajęło osobom niepełnosprawnym pracującym nad filmem naprawdę reprezentować nas w świetle, że naprawdę rzadko widziałem w”, kolega reżyser Jim LeBrecht powiedział.

Inni zwycięzcy dzisiejszego wieczoru to Andy Siara, który wygrał najlepszy pierwszy scenariusz Palm Springs, podczas gdy Amazon Jedna noc w Miami reżyserka Regina King i obsada zespołu została uhonorowana Nagrodą Roberta Altmana.

Mogę cię zniszczyć

„Mogę cię zniszczyć”
Bbc

Spirits wprowadził pięć nowych kategorii telewizyjnych w tym roku, a strike HBO Mogę cię zniszczyć wygrał najlepszy nowy serial skryptowy, aby przejść wraz z wcześniej ogłoszoną nagrodą Ensemble, podczas gdy Netflix Niekonwencjonalnych Gwiazdy Shira Haas i Amit Rahav przetoczył kobiet i mężczyzn wydajność w Scripted Series wyróżnieniem, odpowiednio.

Mogę cię zniszczyć’s Ensemble honor został przedstawiony przez Phoebe Waller-Bridge, który powiedział Michaela Coel’s HBO clearly show „wziął telewizji na nowy poziom … dał nam perspektywy tak rzadko spotykane na naszych ekranach … nagie człowieczeństwo, podczas gdy każdy z nich jest czasem bohaterem i złoczyńcą w swoich własnych historiach.”

Powiedział Coel: „Gdybym mógł przekazać ludziom, którzy obserwują, że nie są sami, że powinni być dla siebie mili, to byłoby spełnieniem marzeń”.

Oto pełna lista zwycięzców:

NAJLEPSZA FUNKCJA

Nomadland ( Nomadland )

NAJLEPSZA KOBIETA PROWADZIĆ

Carey Mulligan, obiecująca młoda kobieta

KTOŚ DO OBEJRZENIA NAGRODY
(Somebody to ZOBACZ Award uznaje utalentowany filmowiec o pojedynczej wizji, który nie otrzymał jeszcze odpowiedniego uznania)

EKWA MSANGI

Dyrektor Pożegnania Amor

NAJLEPSZY MĘSKI OŁÓW

Riz Ahmed, Dźwięk metalu

NAGRODA PRODUCENTÓW
(Nagroda Producentów honoruje nowych producentów, którzy pomimo bardzo ograniczone zasoby, wykazać kreatywność, wytrwałość i wizję wymagane do produkcji wysokiej jakości niezależnych filmów)

Gerry Kim

NAJLEPSZY REŻYSER

Chloé Zhao, Nomadland

NAJLEPSZY NOWY SERIAL BEZ SCENARIUSZY LUB SERIALI DOKUMENTALNYCH

NARÓD IMIGRACYJNY

Producenci wykonawczy: Christina Clusiau, Shaul Schwarz, Dan Cogan, Jenny Raskin, Brandon Hill, Christian Thompson

Współproducentów wykonawczych: Andrey Alistratov, Jay Arthur Sterrenberg, Lauren Haber

NAGRODA JOHNA CASSAVETESA

Pozostałości

Scenariusz/reżyseria: Merawi Gerima

NAJLEPSZA KINEMATOGRAFIA

Joshua James Richards

NAJLEPSZY Movie MIĘDZYNARODOWY

QUO VADIS, AIDA? (Bośnia i Hercegowina)

Reżyser: Jasmila Žbanić

NAJLEPSZA EDYCJA

Chloé Zhao, Nomadland

NAJLEPSZA OBSADA W NOWEJ SERII SCENARIUSZOWEJ

MOGĘ CIĘ ZNISZCZYĆ

Obsada: Michaela Coel, Paapa Essiedu, Weruche Opia, Stephen Wight

NAJLEPSZA MĘSKA WYDAJNOŚĆ W NOWEJ SERII SKRYPTÓW

Amit Rahav, nieortodoksyjny

NAJLEPSZA KOBIECA WYDAJNOŚĆ W NOWEJ SERII SKRYPTÓW

Shira Haas, Nieortodoksyjna

NAJLEPSZA NOWA SERIA SKRYPTOWA

MOGĘ CIĘ ZNISZCZYĆ

Twórca/Producent wykonawczy: Michaela Coel

Producenci wykonawczy: Phil Clarke, Roberto Troni

NAGRODA ROBERTA ALTMANA

JEDNA NOC W MIAMI

Reżyser: Regina King

Reżyserzy castingu: Kimberly R. Hardin

Obsada: Kingsley Ben-Adir, Eli Goree, Aldis Hodge, Leslie Odom Jr.

NAJLEPSZY SCENARIUSZ

Emerald Fennell, Obiecująca Młoda Kobieta

NAJLEPSZY Film DOKUMENTALNY

OBÓZ CRIP

Reżyserzy/producenci: Jim LeBrecht, Nicole Newnham

Producent: Sara Bolder

NAJLEPSZY WSPIERAJĄCY MĘŻCZYZNA

Paweł Raci, Dźwięk Metalu

NAGRODA More true THAN FICTION

ELEGANCJA BRATTON
Dyrektor Pier Youngsters

NAJLEPSZA PIERWSZA FUNKCJA

DŹWIĘK METALU

Reżyser: Darius Marder

Producenci: Invoice Benz, Kathy Benz, Bert Hamelinck, Sacha Ben Harroche

NAJLEPSZY PIERWSZY SCENARIUSZ

Andy Siara, Palm Springs

NAJLEPSZA KOBIETA DRUGOPLANOWA

Yuh-jung Youn, Minari