Mecz Francja przeciwko Niemcom Euro 2020 daje M6 najlepszą oglądalnością telewizyjną od 2018 roku – Termin

16 czerwca, 2021 Wyłącz przez admin

Ponad 15M widzów oglądało panujących mistrzów Świata Francja krawędzi Niemcy na M6 Francji wtorek wieczorem w pierwszym głównym head-to-head Euro 2020, który trwa do 11 lipca i jest rozgrywany w różnych miejscach w całej Europie i Wielkiej Brytanii. To było dobre dla 57,5 akcji z 9PM lokalnych i zawarte szczyt 17.4M widzów (dla porównania, 12.6M oglądał wejście Francji do Mistrzostw Świata w 2018 roku, dając TF1 69 akcji w sobotnie popołudnie). Wtorkowy mecz przyniósł najwyższe oceny telewizyjne od 2018 roku, powiedział M6. Liczby te nie uwzględniają pokazów publicznych, a w barach, restauracjach i strefach kibiców oglądało mnóstwo kibiców.

Ap

„Too Very hot to Cope with” & ‚Love Island’ zestaw do walki, ponieważ premiera w ciągu kilku dni od siebie

Francja ma obecnie godzina policyjna 23:00, więc biesiadnicy musieli spieszyć się do domu po meczu. Jednak francuskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Gérald Darmanin, wydało w poniedziałek dyrektywę dla narodowych sił bezpieczeństwa, „aby pokazać szczególną pobłażliwość” podczas kontroli ludzi powracających do swoich domów. Ministerstwo powiedziało również, że nie będzie zwolnienia dla godziny policyjnej podczas igrzysk we Francji. To przestanie być problemem od 30 czerwca, kiedy godzina policyjna jest kiboshed.

W Niemczech, 22.55M widzów oglądało pierwszą połowę meczu na ZDF, lokalne media donoszą. To było dobre dla 67,4 akcji, która spadła do 63 w drugiej połowie.

Francja wygrała mecz z własnej bramki przez Mannschaft ( Mannschaft )‚s Mats Hummels w pierwszej połowie. Les Bleus Później dostał dwa w poprzek, ale zarówno Kylian Mbappé i Karim Benzema gole zostały wykluczone na offside.

Około 2500 francuskich kibiców pojechało na monachijską Allianz Arena, aby wziąć udział w meczu, który przywitał około 14 500 widzów, biorąc pod uwagę ograniczenia sanitarne. To najniższa liczba uczestników, jaką turniej ma zobaczyć w całym turnieju.

Ap

Wraz z mini-kontrowersji wokół tego, czy Niemiec Antonio Rüdiger little bit Francji Paul Pogba na ramieniu (jury jest jeszcze obecnie, ale gracze przyjęli po meczu), nie było poważne dramat na boisku przed rozpoczęciem. Protestujący zespadli na arenę, uderzając przewody kamery i powodując gruz upaść na polu, na głównej trybunie i wąsko brakuje francuski trener Didier Deschamps.

UEFA nazwała 10 ruch „lekkomyślnym i niebezpiecznym” i powiedziała, że kilka osób z obrażeniami ciała jest leczonych w szpitalu. Władze badają incydent, który został podżegany przez bojownika Greenpeace. Spadochron czytać „Kick Out Oil!” i wydaje się, że zostały skierowane do sponsora turnieju Volkswagen. Szef Greenpeace Francja przeprosił „ludzi, którzy zostali ranni, ludzi, którzy mogą być przerażeni i Didier Deschamps”, na FranceInfo dziś rano.

Również w Niemczech pierwszy mecz dnia pomiędzy Węgrami a panującymi mistrzami Euro Cup Portugalią (który 10 ostatni wygrał 3:) oglądało 6,44 mln osób (34,4 udziału). Obie te drużyny są również w grupie F z Niemcami i Francją.

W Wielkiej Brytanii, itv zasięgu Francja vs Niemcy zdobył tłum 6.6M w ciągu trzech godzin transmisji. Showpiece meczu hit pięć minut szczyt 9,4 mln widzów w drugiej połowie, według danych BARB dostarczonych przez overnights.tv, jak posiadacze zamknęli się na wąskie zwycięstwo.

Wcześniej w turnieju, Anglia dostał ich kampanii w toku przeciwko Chorwacji na zmniejszonej pojemności Wembley Stadium. W promieniach słońca balsamiczny brytyjski letni dzień, Anglia zabrakło 1- zwycięzców, z 7.6M osób oglądających bbc a person zasięgu. W ostatnim meczu notawał pięciominutowy szczyt 11,6M, co okazało się dość komfortową wygraną gospodarzy.

Wszystkie oczy w Anglii teraz zwrócić się do piątku, kiedy ludzie Gareth Southgate podjąć Szkocji w przepyszne derby narodów domu. Gra rozpoczyna się o 8 pm czasu lokalnego na Wembley i z pewnością przyciągnąć największą brytyjską publiczność telewizyjną turnieju do tej pory.