„Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji” – termin

„Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji” – termin

23 maja, 2021 Wyłącz przez admin


Oblężone Hollywood Foreign Push Association wydała zaktualizowany Kodeks Etyki Zawodowej i Etycznej, w wyniku luzu przeciwko golden globes grupy przyznał brak różnorodności.

Sześciostronicowy dokument (przeczytaj go tutaj) określa „zaangażowanie międzynarodowej organizacji dziennikarskiej na rzecz różnorodności i integracji”, a także zakaz nękania i dyskryminacji oraz zachęcanie do poufnego zgłaszania i niepodejmowania działań odwetowych.

Adobe HFPA (hfpa)

„Nasze Stowarzyszenie zostało założone pod hasłem „Jedność bez dyskryminacji religii i rasy”, stwierdza dokument. „Nasze zaangażowanie w różnorodność, równość i włączenie społeczne wynika zatem z założenia naszego Stowarzyszenia, a niniejszy Kodeks postępowania służy wzmocnieniu, rozszerzeniu i odnowieniu tego zobowiązania. Musimy działać z zamiarem promowania różnorodności, równości i integracji nie tylko wśród naszych członków i w naszym Stowarzyszeniu, ale musimy stać się liderami w naszych społecznościach dziennikarskich i rozrywkowych, abyśmy zachęcali i celebrowali autentyczne, zróżnicowane głosy, doświadczenia i punkty widzenia tych, którzy stoją za i przed ekranem.

NBC Chiefs Consider Golden Globes Could Return To Air & Mentioned HFPA Is ‚Absolutely Fully commited To Significant Change’

„Ustanowimy i utrzymamy środowisko, które odzwierciedla naszą globalną społeczność, wzmacnia pozycję członków i artystów, którzy są niedostatecznie reprezentowani w przemyśle rozrywkowym, i promuje kulturę, która szanuje i ceni osoby wszystkich płci, wieku, rasy, narodowości, religii, tożsamości i doświadczeń”, dodaje.

HFPA zauważa, że jej zaktualizowany kodeks postępowania jest obowiązkowy, w całej organizacji i będzie egzekwowany.

„Członkowie Stowarzyszenia muszą zaakceptować i przestrzegać niniejszego Kodeksu”, czytamy w nim, „a jako członkowie wszyscy mamy obowiązek utrzymywać i promować zachowania zawodowe i etyczne. W związku z tym HFPA będzie ściśle egzekwować ten Kodeks.”

HFPA została biorąc flak z wielu stron tygodni na brak różnorodności w swoich szeregach i słabo otrzymał wstępne oświadczenie na ten temat, a następnie prepare „transformacji zmian.”

I blowback nadal.

Wśród wielu osób i grup, które zgrywanie organizacji są Time’s Up – który wywiązał się na to ponownie dziś po penning parę zjadliwych listów submit-Globes – Netflix co-CEO Ted Sarandos, Ava DuVernay, Ellen Pompeo, Kerry Washington, JJ Abrams, Jurnee Smollett, Jennifer Aniston, Damon Lindelof i Shonda Rhimes, DGA, SAG-AFTRA i GLAAD.